معرفی AmirBay

فروشگاه AmirBay با مدیریت آقای رضا حاجی حسنی، از فروشگاه هایی است که توانسته در عرصه مشتری مداری گوی سبقت را از بسیاری فروشگاه های دیگر برباید

مدیریت فروشگاه AmirBay از کارآفرینان نمونه و مبتکر است که توانسته با برنامه ریزی های متنوع، در مدت کوتاهی به موفقیت های بزرگی برسد.

یکی از ویژگی های مهم این فروشگاه، جلب رضایت مشتریان است.

فروشگاه اینترنتی AmirBay با هدف عرضه محصولات و کالاهای دیجیتال در سطح کشور ایجاد گردیده است . ما با ارائه ی محصولات اصلی و با کیفیت و مطابق با استانداردهای جهانی در جهت جلب رضایت مشتریان خود تلاش می کنیم ؛ ماموریت AmirBay تامین نظر مشتریانی است که به کیفیت زندگی اهمیت می دهند. این فروشگاه با ارایه محصولات دیجیتال برای تمامی هموطنان عزیز به صورت آنلاین در جهت کاهش سفرهای درون شهری و دسترسی آسان کاربران به محصولات دیجیتال بازار ایران با مناسب‌ترین قیمت ایجاد گردیده است و با عرضه ی محصولاتی متنوع سعی در تامین نیاز وجلب رضایت طیف گسترده ای از مشتریان دارد.

نام تجاری AmirBay برگرفته از نام فروشگاه AmirBay بوده که سابقه ای طولانی و خوشنام در تهیه و توزیع گوشی تلفن همراه در بازار اصلی موبایل ایران و مرکز تجاری علاالدین دارد .

استراتژی های این برند بر اساس موارد زیر بنا شده است:

احترام و ارتباط با مشتری

تعهد به انجام کارها بر اساس دانش به روز

توجه به مرغوبیت و کیفیت

آمادگی آموختن و گوش کردن

نوآوری و خلاقیت

توزیع کالای اصل و با کیفیت
قیمت مناسب و رقابتی
سهولت در فرایند خرید کالا
ارزش‌ گذاری به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان و ایجاد آسودگی خیال در خرید کالا
خدمات پس از فروش عالی و متعهدانه
امید است که با پیشرفت و بهبود مستمر کیفیت همه جانبه در امر توزیع کالای مرغوب با قیمت مناسب بتوانیم خدمتی عالی و در خور شان هم وطنان مهین عزیزمان ارائه نماییم.
نماد اعتماد الکترونیکی
انجمن صنفی کسب و کار اینترنتی
نماد ملی رسانه های دیجیتال
اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی